E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Znakomity występ w finałach wojewódzkich !! PDF Drukuj Email

1696436577710.jpg - 247.78 Kb27 i 28 września w Stalowej Woli odbyły się finały wojewódzkie w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Zuzanna Gawlik (bieg na 300m), Monica Memmola (rzut dyskiem), Patryk Kędzior (rzut dyskiem) oraz Dominik Rokoszak (bieg na 1000m) . Każdy z nich osiągnął znakomity wynik a najlepiej zaprezentował się Patryk Kędzior który został brązowym medalistą w rzycie dyskiem!!! Uzyskał on wynik 26,63 m poprawiając o ponad metr rezultat z zawodów powiatowych!!

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!! Opiekunem był pan Mariusz Woźniak.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości