Świetny występ naszych lekkoatletów! PDF Drukuj Email
19 i 20 września na stadionie miejskim w Mielcu odbyły się powiatowe zawody w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza szkoła wystawiła aż 24 osobową reprezentację w składzie: Budak Kinga, Ciemięga Gabriela, Gawlik Zuzanna, Memmola Monica, Nieć Weronika, Pazdro Natalia, Pszeniczny Milena, Kiełb Martyna, Kolb Emilia, Kozdęba Maria, Zgórniakiewicz Magdalena, Haracz Jakub, Kędzior Patryk, Lampart Tomasz, Mieszkowicz Mikołaj, Pogoda Michał, Rajca Patryk, Gawryś Jakub, Kędzior Wojciech, Kiełb Paweł, Piechota Aleksander, Pszeniczny Adrian, Rębisz Oliwier, Rokoszak Dominik.
Po ciężkim boju zdobyliśmy aż 6 medali! Dwa złota: Monica Memmola w rzucie dyskiem oraz Patryk Kędzior w rzucie dyskiem oraz cztery srebra: Zuzanna Gawlik w biegu na 300m, Nieć Weronika w rzucie dyskiem, Mikołaj Mieszkowicz w rzucie oszczepem oraz Dominik Rokoszak w biegu na 1000m!! Trója naszych reprezentantów uzyskała awans do zawodów wojewódzkich: Zuzanna Gawlik, Monica Memmola oraz Dominik Rokoszak!! Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i życzymy dalszych sukcesów! Opiekunem uczniów był Mariusz Woźniak.