Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024 PDF Drukuj Email
Wakacje dobiegły końca, kolejny raz zabrzmiał szkolny dzwonek. Inaugurację nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy 4 września 2023 r. Oprócz społeczności szkolnej w uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: pan Fryderyk Kapinos – Poseł na Sejm RP, pan Józef Piątek- Wójt Gminy Mielec, pan Tomasz Ortyl- z-ca Wójta Gminy Mielec, pani Barbara Szwakop- Kierownik Referatu Oświaty Gminy Mielec, pan Damian Małek- dyrektor Samorządowego Domu Kultury w Chorzelowie, radni Gminy Mielec: pan Stanisław Głaz, pan Damian Zalot oraz sołtys wsi Chorzelów- pan Krzysztof Jachyra.
Podczas oficjalnej części Pani dyrektor podziękowała za wykonane prace termomodernizacji szkoły, za pomoc i współpracę w przedsięwzięciach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Szczególne podziękowania skierowała do pana posła oraz przedstawicieli organu prowadzącego za sfinansowanie remontów oraz wszelkie wsparcie.
W części artystycznej poruszono tematy nie tylko związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, nie zabrakło również nawiązania do września 1939 roku i ofiar II wojny światowej.
W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym wszystkim uczniom wielu sukcesów, wiary w siebie i swoje możliwości oraz realizacji zamierzonych celów złożyli Poseł na Sejm RP, Wójt Gminy Mielec oraz Dyrektor Szkoły.

Na koniec uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.