Indywidualne biegi przełajowe PDF Drukuj Email
W dniu 28.09.2011 na obiektach sportowych za Hotelem Polskim odbyły się indywidualne biegi przełajowe organizowane przez Powiatowy Szkolnych Związek Sportowy w Mielcu.
Naszą szkołę reprezentowało 27 uczniów /8 -SP ,19- gimnazjum /w pięciu z ośmiu kategorii.
Z zawodów powróciliśmy z dwoma złotymi medalami. Mają one tym większą wartość że wystartowało bardzo wiele reprezentacji szkolnych z całego powiatu mieleckiego, więc zdobyliśmy je po bardzo zaciętej rywalizacji.
Nasi medaliści to Mateusz Ochalik /kl.VI SP/ na dystansie 1000 m oraz Grzegorz Świątek /kl.Ic gim./na dystansie 1200m, będą oni nas reprezentować w finale wojewódzkim który odbędzie się w październiku w Przemyślu.
Gratulujemy zwycięzcom wygranej a organizatorom świetnego przygotowania i sprawnego przeprowadzenia imprezy.
zobacz galerię