DZIEŃ DZIECKA kl. I-III PDF Drukuj Email
1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie klas 0-III uczestniczyli w zajęciach o charakterze rekreacyjno-sportowym na boisku szkolnym. Najpierw chłopcy rozegrali międzyklasowe mecze w piłkę nożną. W najlepsze trwała zabawa na dmuchańcu. Odwiedzili nas strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy opowiedzieli o swojej pracy oraz wyposażeniu wozu strażackiego. Następnym punktem programu były rywalizacja sportowa w rzędach. Dzieci brały udział w wyścigach w workach, z woreczkami, z przenoszeniem piłeczki ping-pongowej na łyżce. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie liny. Podczas zabaw na świeżym powietrzu dzieci częstowały się łakociami  ufundowanymi przez Radę Rodziców. Wszyscy stwierdzili, że Dzień Dziecka  był bardzo udany.