E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Akademia Bezpiecznego Puchatka - "BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE" PDF Drukuj Email
W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie życie bez internetu. Jak bezpiecznie korzystać z internetu, czy każda informacja znaleziona w internecie jest wiarygodna, jakie są zalety  i niebezpieczeństwa płynące z sieci, kiedy musi się zapalić czerwona, ostrzegawcza lampka i co wymaga powiadomienia dorosłych? - odpowiedzi na takie pytania potrafią już udzielić pierwszoklasiści dzięki realizacji kolejnego etapu programu "Akademia Bezpiecznego Puchatka".
Uczniowie klas IA i IB na lekcjach informatyki obejrzeli filmy edukacyjne - "Klawik i bezpieczeństwo w internecie" oraz "Krasnoludki w sieci", omówili bezpieczne i niebezpieczne zachowania w internecie, poznali nowe słowa związane z siecią komputerową, a także wykonali grę edukacyjną - karty "Czarny Klawik", która w przyjemny i kreatywny sposób utrwaliła poznane zasady. Dodatkową atrakcją była możliwość sterowania robotem Photonem i wraz z nim omijanie niebezpiecznych w sieci pułapek.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości