E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wycieczka do Wieliczki PDF Drukuj Email
9 maja uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do Wieliczki. Pogoda dopisała, więc dzieci przespacerowały się przez park do tężni. Następnie zwiedziły Muzeum Żup Krakowskich, gdzie mogły podziwiać piękny zamek i dowiedzieć się dużo o życiu dawnych właścicieli oraz znaczeniu soli jako białego złota. Następnie udaliśmy się do Kopalni Soli, gdzie spotkaliśmy się z przewodnikiem. Musieliśmy pokonać ogromną liczbę schodów. Im niżej schodziliśmy tym było coraz chłodniej.  Dzieci poznały fascynującą historię tej świetnie zachowanej kopalni, mogły podziwiać wykute w soli, zabytkowe posągi. Przewodnik  opowiadał uczniom wszelkiego rodzaju ciekawostki oraz w interaktywny sposób przypomniał  legendę o Św. Kindze.
Po zwiedzaniu kopalni uczniowie udali się na odpoczynek i posiłek do McDonalda. Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Była ona dofinansowana z programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości