E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

























Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Dzień Ziemi PDF Drukuj Email
24.04 w naszej szkole obchodziliśmy przygotowany przez p. M. Klechę i R. Żak Dzień Ziemi. Uczniowie klas I-III odświętnie ubrani w zielone, żółte i pomarańczowe kolory oglądnęli edukacyjny film o tym co ludzie mogą zrobić, aby na Ziemi wszystkim żyło się szczęśliwie. Następnie obejrzeli krótką inscenizację przedstawioną przez uczniów klasy III A.
Dzieci zaśpiewały piosenki o treści ekologicznej. Wykazały się praktyczną wiedzą z segregacji śmieci, a następnie wzięły udział w turnieju o treści ekologicznej. W grupach wykonały piękne prace będące podsumowaniem obchodów Dnia Ziemi.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 256 gości