E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
WIZYTA W PASIECE PDF Drukuj Email
12 maja uczniowie klasy I B wybrali się z wizytą do pasieki, gdzie podglądali życie pszczół. Pan pszczelarz - dziadek naszego kolegi Szymona podzielił się swoją pasją i w bardzo interesujący sposób omówił i pokazał budowę, rozwój i rodzaje pszczół. Podczas wizyty w pasiece dzieci dowiedziały się jak zbudowane są ule i jakie zwyczaje w nich panują. Wysłuchały opowieści o królowej pszczół, robotnicach, trutniach. Mogły dotknąć plastry pszczele i zobaczyć jak powstaje miód i wosk. Pan pszczelarz pokazał dzieciom rój pszczół z królową, życie pszczół w ulu, narzędzia i ubrania do zajmowania się pszczołami i produkcji wosku i miodu. Każde dziecko obejrzało świeczki wykonane przez p. pszczelarza oraz spróbowały miodu własnej roboty. Nie zabrakło atrakcji sportowych. Największe zainteresowanie wzbudził domek na drzewie na drzewie i duża trampolina. Dziękujemy za miłe przyjęcie i dużą dawkę praktycznej wiedzy.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości