E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!” PDF Drukuj Email
„Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!”
to hasło tegorocznego XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji 11 maja uczniowie klasy I B odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Chorzelowie. Pani bibliotekarka - Krystyna Dydo zaprezentowała dzieciom bogaty księgozbór biblioteczny i zachęciła do skorzystania z niego, szczególnie w czasie nadchodzących wakacji. W czasie spotkania dzieci z ciekawością wysłuchały czytanej przez p. bibliotekarkę współczesnej baśni -  "Bajka o królewnie", a także same czytając fragmenty książek dla dzieci, udowodniły, że mogą już pożyczać książki.  Podczas spotkania z zainteresowaniem obejrzały książki, które warto przeczytać i pożyczyć z biblioteki. Spotkanie biblioteczne rozbudziło zainteresowanie literaturą dla dzieci, zamiłowanie do książek, do czytania, do zdobywania wiedzy i zachęciło najmłodszych do częstego odwiedzania biblioteki. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości