E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Z wizytą na poczcie PDF Drukuj Email
poczta_1b_004_2023.jpg - 143.77 KbJak ważna jest praca pocztowców dowiedzieli się uczniowie klasy IB, którzy odwiedzili Urząd Pocztowy w Chorzelowie. Z wielkim zainteresowaniem dzieci obejrzały pomieszczenia poczty, słuchały informacji o pracy urzędnika pocztowego i uświadomiły sobie, jak wielkie znaczenie ma ten urząd w życiu codziennym mieszkańców naszej miejscowości. Uczniowie dowiedzieli się, że można tam nie tylko wysłać list czy paczkę, ale także zapłacić rachunki, pobrać pieniądze, zaprenumerować czasopisma czy kupić ciekawą książeczkę. Poznały jaka jest droga listu od nadawcy do adresata, różne rodzaje listów: zwykłe, polecone, ekspresowe, lotnicze, rodzaje znaczków i kopert na przesyłki.

Bardzo dziękujemy Pani Urzędnik Poczty za miłe przyjęcie i ciekawą lekcję. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości