E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
HAŁAS SZKODZI ZDROWIU PDF Drukuj Email
20230428_095357.jpg - 113.82 KbKlasa IA zaprosiła do siebie szkolną higienistkę, która opowiedziała dzieciom o szkodliwości hałasu na ich samopoczucie. Dzieci podczas pogadanki dowiedziały się, że hałas na początku dekoncentruje i męczy, potem drażni i powoduje wybuchy złości. Hałas jest szkodliwy dla zdrowia; stały i uciążliwy hałas męczy nas psychicznie i fizycznie, pogarsza nasze samopoczucie. Pod wpływem hałasu wyraźnie spada koncentracja uczniów na zajęciach szkolnych,  częste przebywanie w nadmiernym hałasie wpływa także na stan zdrowia – może trwale uszkodzić słuch.   
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości