E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
,,Przeszłość wielka wzniosła to Ojczyzna twa”-środowiskowe obchody Święta Konstytucji 3 Maja. PDF Drukuj Email
W dniu 3 maja wraz z mieszkańcami naszej gminy uczciliśmy 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości środowiskowe rozpoczęły się Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie, następnie w uroczystym pochodzie prowadzonym przez Orkiestrę Dętą z Dobrynina udaliśmy się na Miejsce Pamięci Poległych w Obronie Ojczyzny. Po złożeniu kwiatów wszyscy uczestnicy obchodów udali się do budynku ośrodka kultury, gdzie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż słowno-muzyczny przypominający dzieje naszego narodu. Uczniów do występu przygotowały panie:R. Flis, E. Babula, M. Gąsior, S. Kania i J. Budak. Szkolnym obchodom święta towarzyszył konkurs plastyczny pod hasłem ,,Moja biało-czerwona”. Prace uczniów, w których dali wyraz swojej miłości do kraju, można obejrzeć w budynku szkoły(parter). 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości