E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Perwszy dzień wiosny PDF Drukuj Email
Uczniowie klas IV-VIII pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej, przygotowywała wiosenne stroje i dekoracje.
Na sali gimnastycznej wszyscy uczniowie brali udział w turnieju wiosennym. Pierwszym punktem programu był quiz: Ile wiemy o wiośnie? Każda klasa wykazała się znakomitą wiedzą na temat naszej bohaterki. Kolejnym punktem był konkurs na najpiękniejszy i najbardziej oryginalny strój wiosenny. Reprezentanci poszczególnych klas w takt muzyki prezentowali się w swoich kolorowych strojach. Jury wyróżniło kilka ciekawych propozycji, wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa. Punktem kulminacyjnym wiosennego święta były zawody sportowe, aby sprawdzić naszą formę przed latem. Uczniowie biegali ze szczotkami między pachołkami, czekoladowymi króliczkami na rakietkach tenisowych oraz przeciąganie liny.
Wszyscy świetnie się bawili wśród okrzyków i gorącego kibicowania. Mamy nadzieję, że tak przywitana wiosna przyjdzie do nas niebawem.


 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości