E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Szkolny konkurs -W Układzie Słonecznym PDF Drukuj Email
Podsumowaniem obchodów Święta Patrona Szkoły - Mikołaja Kopernika było uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "W Układzie Słonecznym". W dniu obchodów święta każda klasa wylosowała nazwy planet i ciał niebieskich, które należało przedstawić w formie plastycznej. Praca w grupach zaowocowała dziełami, które ułożyły się w makietę naszego Układu Słonecznego. Uczniowie każdej klasy spisali się znakomicie, wszystkie prace znalazły uznanie Jury i zostały nagrodzone. Dyplomy wręczyła p. wicedyrektor A. Siebierańska, a dzieła, które pomogą w znajomości kosmosu, zostały zaprezentowane na wystawie w szkolnej galerii klas I - III.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości