E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Awans siatkarek do finału powiatowego!!! PDF Drukuj Email
14.03.2023r.  w Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu odbył jeden z czterech półfinałów mini piłki siatkowej dziewcząt  (4x4) w ramach Igrzysk Dzieci organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Naszym zawodniczkom przyszło się zmierzyć z trzema drużynami mieleckimi: SP 3, SP 11 i SP 9. Drużyna z Chorzelowa w składzie: Kinga Budak – kapitan, Paulina Marcinek, Klaudia Redman, Bianka Rusin, Gabriela Białek, Justyna Szumacher, Zofia Paterak, Weronika Nieć, Natalia Pazdro i Zuzanna Sewioło stanęły do walki o wejście do finału powiatowego, do którego mogła awansować tylko jedna z czterech szkół.
Zawodniczki z Chorzelowa pod okiem p. Iwony Stępień pokonały gospodarzy i reprezentantki szkoły nr. 9  2:0 a decydujący mecz zagrały z uczennicami z SP 11. Było to najbardziej emocjonujące starcie, gdyż o naszym końcowym zwycięstwie zadecydował trzeci set: tie – break. Po ostatnim gwizdku sędziego mogłyśmy się już tylko cieszyć z awansu do finału powiatowego, który odbędzie się 23.03. w Szkole Podstawowej nr.6 w Mielcu. Już trzymajcie za nas kciuki, aby nasze zawodniczki uzyskały jak najlepszy wynik.  


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości