E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„Dzieciaki Sadzeniaki” w LEROY MERLIN PDF Drukuj Email
wtorek, 21 marca 2023 08:55
W przeddzień kalendarzowej wiosny - 20 marca 2023 r., uczniowie klasy I B wzięli udział w warsztatach ogrodniczych w Leroy Merlin w Mielcu w ramach ogólnopolskiej akcji "Dzieciaki Sadzeniaki".
W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się jak dbać o roślinki i jaka jest ich rola dla człowieka. Po części teoretycznej i prezentacji o ekologii i roślinach, dzieci założyły fartuchy, rękawiczki, otrzymały doniczki i młode roślinki do przesadzenia. Miały również przygotowany keramzyt, ziemię, pojemniki do segregacji odpadów i konewki do podlewania. Pod czujnym okiem pracowników Leroy Merlin każde dziecko samodzielnie posadziło swoją roślinkę - skrzydłokwiat, który pełni rolę oczyszczacza powietrza i redukuje kurz w otoczeniu. Warsztaty ogrodnicze i samodzielne sadzenie roślin było ogromną frajdą dla wszystkich dzieci. Po starannym wykonaniu zadania przesadzania rośliny każdy z uczestników otrzymał dyplom LEROY MERLIN, konewkę i drobne upominki, a posadzony kwiatek zabrał do domu, gdzie będzie samodzielnie o niego dbał.
Kolejną atrakcją było zwiedzanie Leroy Merlin, podczas którego uczniowie obejrzeli działy i pomieszczenia sklepowe, a także poznali wiele zawodów - sprzedawcy, magazyniera, architekta, logistyka, kasjera. Serdecznie dziękujemy Leroy Merlin w Mielcu, a szczególnie Pani Ani, za możliwość udziału w akcji "Dzieciaki Sadzeniaki" oraz rodzicom, którzy poinformowali o akcji i pokryli koszty transportu z pieniędzy zarobionych podczas Kiermaszu Świątecznego.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości