E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA - "Bezpiecznie w domu" PDF Drukuj Email
W marcu uczniowie klas pierwszych zrealizowali kolejny etap programu "Akademia Bezpiecznego Puchatka" - "Bezpiecznie w domu". Podczas zajęć dzieci obejrzały film "Bezpieczny dom" oraz wykonały makietę kuchni, w której umiejscowiły niebezpieczne dla dzieci przedmioty i omówiły w kręgu każdą niebezpieczną sytuację.
Na kolejne zajęcia została zaproszona p. higienistka, która przedstawiła dzieciom sposoby udzielania pierwszej pomocy, gdyby jednak wydarzył się w domu wypadek. Zajęcia miały charakter praktyczny - dzieci na sobie przećwiczyły udzielanie pomocy w sytuacji zagrożenia.
Pierwszoklasiści mogli również zobaczyć wyposażenie szkolnej apteczki i wykonać własną makietę apteczki, w której umieścili pomocne przybory i materiały w przypadku oparzeń, skaleczeń, złamań i omdleń.
Podsumowaniem etapu "Bezpiecznie w domu" było wykonanie zdrowych wiosennych kanapek. Podczas pracy pierwszoklasiści udowodnili, że potrafią bezpiecznie posługiwać się kuchennymi narzędziami, a także zachować higienę i porządek podczas przygotowania posiłków.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości