E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Sukces naszej uczennicy w Turnieju Poezji i Prozy ,,ZAWSZE WIERNI” PDF Drukuj Email
1 marca 2023 r. I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu było organizatorem eliminacji powiatowych VIII Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy ZAWSZE WIERNI. Turniej odbył się tradycyjnie w ramach mieleckich obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych i był motywacją do rozbudzania zainteresowań historią najnowszą oraz jej niezłomnymi bohaterami.
Przesłuchania konkursowe zostały przeprowadzone w gościnnych progach Państwowej Szkoły Muzycznej.
Występy recytatorów oceniała komisja konkursowa w składzie: pan Romuald Rzeszutek, reprezentujący Klub Historyczny „Prawda i Pamięć” w Mielcu, pani Iwona Groele – historyk sztuki, pani Małgorzata Stryczek, nauczycielka języka polskiego w I LO i pani Monika Toczyńska, nauczycielka historii w I LO. W turnieju wzięła udział uczennica klasy VIIIb Nikola Smykla, która awansowała do wojewódzkiego etapu konkursu. Opiekunką uczennicy była pani E. Babula. Gratulujemy Nikoli i życzymy dalszych sukcesów.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości