E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Na sportowo – Rowerowo!! PDF Drukuj Email
20 czerwca 2022 roku uczniowie klasy 8 B wraz z opiekunami panią Magdaleną Kupiec i panem Mariuszem Woźniakiem odbyli wycieczkę rowerową do Mielca. Celem naszej wycieczki oprócz aktywnego spędzenia czasu wolnego było ognisko integracyjne, które odbyło się na leśnym parkingu w Mielcu. W drodze powrotnej w celu schłodzenia organizmu udaliśmy się na lody do Zielonej Budki. Trasa naszej wycieczki choć długa, bo przejechaliśmy ponad 20 km przebiegła nam bardzo przyjemnie. Do Chorzelowa wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i dumni z dystansu jaki udało nam się pokonać.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości