E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Spotkanie ze strażakami PDF Drukuj Email
22 czerwca w naszej szkole gościli strażacy. Uczniowie klas I-III  dowiedzieli się, na czym polega praca strażaka, ale również zobaczyli wszystkie sprzęty wykorzystywane w czasie akcji. Wykazali się wiedzą na temat bezpiecznego zachowania oraz znajomością numerów alarmowych. Dzieci w spróbowały swoich sił w czasie praktycznych ćwiczeń ewakuacji poszkodowanego oraz gaszenia pożaru.
Mogły poczuć się jak strażak wsiadając do wozu strażackiego. Spotkanie było niezapomnianym przeżyciem, ale też uświadomiło dzieciom, jak ważne jest bezpieczne i rozsądne zachowanie. Dziękujemy strażakom za tę ciekawą poglądową lekcję.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości