Wydajemy własną książkę PDF Drukuj Email
10 czerwca 2022 r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Grochowem odbyło się uroczyste podsumowanie XXII edycji Powiatowego Konkursu „Wydajemy własną książkę” organizowanego pod patronatem Starosty powiatu mieleckiego.
Wśród nagrodzonych uczestników konkursu znalazły się nasze uczennice. Kinga Budak i Zuzanna Gawlik – uczennice klasy V otrzymały nagrodę za książkę pt. ,,Powstańcza miłość”, zaś Julia Roman- uczennica klasy 7a otrzymała wyróżnienie za książkę ,,Klasa”.
Podczas uroczystego podsumowania można było obejrzeć prezentację sceniczną wybranych tekstów konkursowych w wykonaniu aktorów teatru Frajda i Uciecha.
Konkurs cieszy się popularnością wśród uczniów. Stworzenie własnej książki wymaga dużo pracy i poświęceń. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom.