E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
,,Coś się kończy, a coś się zaczyna” PDF Drukuj Email
,,Coś się kończy, a coś się zaczyna”
Myślą przewodnią tegorocznego pożegnania klas ósmych był cytat z ,,Piosenki absolwenta”, w którym radość miesza się ze smutkiem. Nasi absolwenci musieli nas opuścić, bo czeka ich przecież nowy etap w życiu; czekają ich nowe wyzwania;nowe sukcesy; nowe przyjaźnie.
     Podczas gali pożegnania absolwenci złożyli ślubowanie, w którym przyrzekli nigdy nie splamić honoru naszej szkoły i być dobrymi obywatelami. Następnie przekazano klasom siódmym symboliczny klucz do do drzwi szkoły.
W części artystycznej mogliśmy razem z klasami ósmymi powspominać ich  pierwsze kroki w szkole podstawowej, obejrzeliśmy też scenkę z życia ucznia, w której o jego ,,duszę” walczą siły dobra i zła. Całe szczęście uczeń nie  dał się zwieść diabłom wizją wygodnego, leniwego życia i wybrał drogę wskazaną mu przez anioła. Na zakończenie nasi absolwenci  podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za trud,  wsparcie i poświęcenie. Wspomniana już ,,Piosenka absolwenta” zakończyła spotkanie.
      Wszystkim tegorocznym absolwentom jeszcze raz życzymy powodzenia na dalszych etapach edukacji szkolnej.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości