E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MŁODSZYCH PDF Drukuj Email
W dniu 24 czerwca o godzinie  8.15 uczniowie klas I-III pożegnali  rok szkolny. Uroczystość rozpoczęto  wprowadzeniem  Sztandaru Szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Pani Dyrektor Mirosława Wydro powitała wszystkich zebranych na uroczystości, następnie  dziękowała  nauczycielom i rodzicom za wielkie zaangażowanie i społeczną pracę na rzecz szkoły.  Dzieciom zaś życzyła bezpiecznych i spokojnych wakacji. 
Uczniowie wyróżnieni za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali z rąk p. Dyrektor nagrody książkowe.  Uroczystość zakończyli uczniowie klasy trzeciej deklamując  wiersze i śpiewając piosenki o tematyce wakacyjnej.  

 


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości