Konkurs " W zdrowym ciele zdrowy duch" PDF Drukuj Email
W dniu 8 kwietnia br. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu pt.: „W zdrowym ciele, zdrowy duch!”, dla uczniów klas I-III, zorganizowanego w ramach realizacji projektu: „Nie pal przy mnie, proszę” w klasie Ia. Jak przypomniała Pani dyrektor – Mirosława Wydro, podczas apelu podsumowującego konkurs: szczególnie ważne jest, aby każdy z nas pamiętał w jaki sposób dbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne, każdego dnia. Zdrowie to nie tylko zdrowe odżywianie, ruch na świeżym powietrzu, to również uśmiech i pozytywne nastawienie. Spośród przygotowanych przez uczniów 26 prac, jury wybrało 4, które reprezentują naszą szkołę w konkursie pt.: „Gdzie ukrywa się zdrowie?” organizowanym przez Zespół Szkół w Tuszowie Narodowym. Uczniowie, którzy wykonali wyróżnione prace to:
Julia Buda z klasy III a
Maria Kozdęba z klasy II a
Aleksander Ficek z klasy II b
Karol Krzysztoforski z klasy I a
Z pozostałych prac komisja konkursowa przyznała kolejne 4 wyróżnienia oraz 3 nagrody główne.
Nagrodzonymi i wyróżnionymi uczniami zostali:
Mateusz Guzy – klasa II b – I miejsce
Małgorzata Sulik – klasa I a – II miejsce
Piotr Stypa – klasa III a – III miejsce
Oskar Daniel – klasa II b – wyróżnienie
Iwona Drozdów – klasa II a – wyróżnienie
Wojciech Lasek – klasa I a – wyróżnienie
Nicola Ziomek – klasa II b – wyróżnienie
Wszystkim nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom konkursu należą się ogromne gratulacje za wkład włożony w wykonanie wspaniałych prac konkursowych, ale również za wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia.