Ognisko kl. IIIA PDF Drukuj Email
Dnia 9 września 2021 r. uczniowie klasy IIIA  uczestniczyli w ognisku klasowym. Ognisko odbyło się na terenie wokół szkoły.  Nad bezpieczeństwem uczniów czuwała wychowawczyni klasy.  Wszystkim było wesoło i przyjemnie, tym bardziej, że dopisała słoneczna i ciepła pogoda. Ognisko było okazją do wspólnej zabawy, rozmów, spędzenia czasu w gronie rówieśników. Uczniowie  wspólnie bawili  się, a rodzice piekli dla nich pyszne kiełbaski. Były wspólne zabawy i rozgrywki w piłkę nożną .  Po mile spędzonych chwilach uczniowie posprzątali teren gdzie grillowali.  Utrwalili w ten sposób nawyk sprzątania po sobie.  Po skończonych zabawach wszyscy w wesołych nastrojach wrócili pod opieką dorosłych bezpiecznie do domów.