E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Internetowy Festiwal Młodych Aktywistów Prezydencji PDF Drukuj Email
 17 czerwca uczniowie szkolnego Koła Historycznego brali udział w Internetowym Festiwalu Młodych Aktywistów Prezydencji. Podczas jego trwania mieli okazję spotkać się na czacie z węgierskimi aktywistami oraz wolontariuszami. Siłami młodych ludzi z Budapesztu, Wiednia, Warszawy, Chorzelowa, Rzepedzi i kilku innych miejscowości w Polsce powstało imponujące polsko-węgierskie PREZI na temat Prezydencji. W kolejnych odsłonach Festiwalu czekały na uczestników różnorodne zadania , a w jednym z nich nagrodę zdobył nasz kółkowicz Dawid Surowiec. Jak każdy poważny Festiwal tak i ten miał swoją sekcję dziennikarską, która przy współpracy animatorów programu MAP i nauczycieli doprowadziła do powstania niepowtarzalnej Gazety Festiwalu podsumowującej półroczna pracę młodzieży w programie, jak również będącą swoistą kroniką wydarzeń festiwalowych- ma ponad 30 stron!! http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/młodzi-aktywiści-prezydencji/11/6/1/
Festiwal był niezwykłym wydarzeniem dla wszystkich jego uczestników, a jednocześnie ukazał współczesne możliwości komunikacji i wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi ludźmi.
zobacz galerię
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości