E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Pierwszy Dzień Wiosny w klasach I - III PDF Drukuj Email
Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci młodszych klas naszej szkoły. Po  mroźnej i śnieżnej zimie z utęsknieniem czekaliśmy na 21 marca. Aby dobrze przygotować się na ten dzień już dużo wcześniej zrobiliśmy klasowe Marzanny,

z którymi planowaliśmy pospacerować  po najbliższej okolicy. Wykonaliśmy również piękne prace plastyczne pod hasłem: „Wiosenny zawrót głowy”, które wzięły udział w gminnym konkursie plastycznym. Nauczyliśmy się kilku wiosennych piosenek, które  śpiewaliśmy na powitanie Wiosny. Niestety nie wszystkim klasom udał się radosny spacer. Wprowadzenie nauki zdalnej pokrzyżowało plany. Niemniej jednak bardzo cieszymy się, że mimo utrudnień Wiosna już do nas zawitała i sprawia nam wiele radości, a wiosenna pogoda zachęca do aktywności na świeżym powietrzu.
B.T., J.G.
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 591 gości