Czwartkowe "małe co nieco" PDF Drukuj Email
Uczniowie w klasach I - III w czasie zajęć lekcyjnych i dzięki realizowanym licznym projektom, wiedzą dużo na temat zdrowego odżywiania.

Jednak Tłusty Czwartek jest raz w roku i można sobie wtedy pozwolić na "małe co nieco", jak mawiał Kubuś Puchatek. Dzięki rodzicom, uczniowie najmłodszych klas mieli okazję wspólnie pobiesiadować przy pączku i soczku owocowym.

Klasową integrację pogłębiły zbliżające się Walentynki. Uczniowie wykonali piękne walentynkowe kartki, które wręczą ulubionym koleżankom i kolegom oraz najbliższym ukochanym osobom.

Szczególnie w obecnym, trudnym czasie takie wspólnie spędzone przyjemne chwile dostarczają wiele radości i pozytywnej energii.
J.G.