III Gminny Konkurs Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
  YES, YOU CAN! – III GK Języka Angielskiego

W dniu 20.05.2011r. w Zespole Szkół w Chorzelowie odbył się III Gminny Konkurs Języka Angielskiego, w którym udział wzięło 17 uczniów z gimnazjum w Woli Mieleckiej i z Chorzelowa. Laureatami konkursu zostali:
I. Michał Maziarz z kl. IIb (op. A. Czepiżak)
II. Rafał Piecuch z kl. IIc z Woli Mieleckiej
III. Oliwia Bańka z kl. Ic (op. B. Zabrzeńska)
W finale różnicą zaledwie ½ punkta znaleźli się również Justyna Sasor kl. IIIc i Arkadiusz Popiołek kl. Ia (op. A. Czepiżak)
Warto wspomnieć, że Michał Maziarz ma już kolejny lingwistyczny sukces na koncie, gdyż w marcu br. został finalistą Konkursu Języka Angielskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca.
Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy sukcesów oraz zapraszamy ambitnych i zdolnych uczniów naszej szkoły do solidnej pracy
i sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności językowych w kolejnej edycji konkursu.