Wakacje 2020 PDF Drukuj Email
Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!

Ten wyjątkowy, ze względu na pandemię, rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Był to rok szczególny, wymagający od Was wszystkich zaangażowania w czasie nauki zdalnej i ciężkiej pracy.
Drodzy Uczniowie jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Szczególne podziękowania kierujemy do Nauczycieli, Wychowawców, Pracowników administracji i obsługi oraz Rodziców. To dzięki pracy Nauczycieli, dobrej woli Rodziców i przyjaznej dłoni spełniają się słowa Aleksandra Kamińskiego "Nie w tym wart jest człowiek co przemyślał i przeżył, ale co zrobił dobrego na świecie".
Życzymy Wam wspaniałego wypoczynku. Niech te wakacje będą radosne, słoneczne, ale i bezpieczne. Niech każda wakacyjna przygoda kończy się szczęśliwym powrotem do domu i szkoły.
Dyrekcja szkoły