Sukces matematyczny PDF Drukuj Email
Z radością informujemy, że uczennica kl.VIII Zespołu Szkół w Chorzelowie Natalia Durej została laureatką wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Natalia to jedna ze 122 uczniów całego województwa podkarpackiego, którzy 14 lutego 2020 roku przystąpili do najważniejszego i najtrudniejszego etapu  konkursu - finału.
Podejmując rywalizację z najlepszymi umysłami matematycznymi szkół podstawowych województwa podkarpackiego, pokazała, że matematyka jest jej prawdziwą pasją.Wynik jaki osiągnęła sprawił, że znalazła się w gronie najlepszych matematyków w województwie . Tytuł laureata to nie tylko zaszczyt i sukces sam w sobie. To równiez przywileje jakie otrzymuje każdy laureat, m.in:
•    celująca ocena roczna z przedmiotu objętego konkursem,
•    zwolnienie z odpowiedniej części egzaminu. Zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem w tej części najwyższego wyniku,
•    przyjęcie w pierwszej kolejności do wybranego liceum.

Pamiętajmy jednak, że sukces to nie tylko talent, to przede wszystkim ciężka, systematyczna praca i dążenie do celu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.