E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Żywa lekcja muzyki PDF Drukuj Email
W ramach współpracy z rodzicami i poznawania ich zawodów oraz zainteresowań, w Zespole Szkół w Chorzelowie odbyły się dwie umuzykalniające lekcje, na których o swojej pracy i pasji opowiedziała nam „grająco” pani Edyta Chlebowska.
Więcej…
 
Karnawał w świetlicy PDF Drukuj Email
9 stycznia 2019 r. w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Świetlica szkolna zamieniła się w salę balową. Świetliczaki przebrane były za księżniczki, piratów, czarownice, superbohaterów.
Więcej…
 
Akademia Bezpiecznego Puchatka PDF Drukuj Email
Uczniowie klasy Ia pod kierunkiem p. Jolanty Gawryś w I półroczu realizowali ogólnopolski program AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA. Celem programu było kształtowanie nawyków bezpiecznego zachowania się na drogach, w szkole, na wycieczce, w domu, w Internecie oraz poznanie zasad udzielania pierwszej pomocy.

Więcej…
 
Szkolne Koło Wolontariatu PDF Drukuj Email
Na dzień przed klasowymi Wigiliami czyli 20 grudnia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Rożniatach. Było wspólne kolędowanie przy choince, wymiana życzeń i drobnych upominków. Każdy podopieczny otrzymał od wolontariuszy pachnące sianko i kartkę z życzeniami Bożonarodzeniowymi.
Więcej…
 
Spotkanie z teatrem PDF Drukuj Email
8 stycznia dzieci z klas 0 - III zebrały się w szkolnej świetlicy, aby obejrzeć spektakl "Odwołane święta" zaprezentowane przez aktorów Teatru "Bazyl" z Rzeszowa.
Więcej…
 
Konkurs literacki rozstrzygnięty PDF Drukuj Email
21 grudnia 2018 r. w Gminnej Bibliotece w Tuszowie Narodowym odbyło się rozdanie dyplomów oraz upominków osobom, które wzięły udział w XIII edycji Regionalnego Konkursu Literackiego "Strzeż ojców mowy, strzeż ojców wiary".
Więcej…
 
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy Ia od września poznają kolejne literki i uczą się czytać.

W grudniu klasę Ia odwiedziła p.bibliotekarka - Agata Korzeń, która sprawdziła umiejętność głośnego czytania tekstów. Wszystkie dzieci czytały zarówno znane, jak i nowe teksty.

Więcej…
 
Życzenia noworoczne
 
Wigilia Klas 0 - III PDF Drukuj Email
21 grudnia uczniowie klas 0 – III rozpoczęli świąteczny czas poprzez wspólne kolędowanie. Najmłodsze dzieci zebrały się w jednej z klasopracowni i entuzjastycznie wyśpiewały polskie kolędy i pastorałki.
Więcej…
 
„Bożonarodzeniowa kartka świąteczna” PDF Drukuj Email
W dniu 19 grudnia 2018 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec odbyło się rozstrzygniecie i wręczenie nagród w gminnym konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”. Głównym celem konkursu było uwrażliwienie na piękno rodzinnych świąt, pogłębianie wiedzy na temat zwyczajów i tradycji świątecznych, propagowanie wartości chrześcijańskich, a także rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni plastycznej dzieci i młodzieży.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 77
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości